Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Ve chvíli, kdy máte ukončené všechny předchozí stavební úpravy na domě, tedy zednické či betonářské práce, přichází na řadu, dnes již tradiční, práce klempíře. Naši zkušení odborníci provádějí veškeré klempířské práce, jež jsou neodmyslitelnou součástí realizace každé nové střechy. Naše působnost je především v okresech Brno-město a Brno-venkov.

 

Nabízíme vám klempířské práce:

Mezi zákazníky nejčastěji vyhledávané činnosti našeho klempířství v Brně patří oplechování komínů, které je velmi důležitou součástí střechy, bez které by vám pod střechu zatékalo. Oplechování provádíme pro všechny druhy krytin a pro komíny různých velikostí přesně na míru zákazníkovi, vždy však z kvalitních materiálů – lakovaný pozink, měď (dražší, ale životnost až několik desítek let), titanzinek nebo lakovaný hliník dle RAL vzorníku (vysoce odolný proti korozi). Důležité je také oplechování vikýřů, balkonů a parapetů. V dnešní době se stávají velmi oblíbeným a praktickým doplňkem střechy domu plechové zachytávače sněhu. Ty mohou zabránit nejen pádu sněhu na zaparkovaný automobil, ale především daleko nebezpečnějšímu pádu na kolemjdoucí.

Podle zvolených materiálů naši klempíři zpracují plechy různými metodami – drážkováním, zasunutím, přeložením nebo svařováním drážkování.

Ceník klempířských prací

Klempířské práce nejsou pouze instalace okapů, ale například montáž okenních parapetů, oplechování komínů, lemování a olištování při rekonstrukci fasád, pokládka plechových střešních krytin, opravy při zatékání a také různé nátěry. Celková cena klempířských prací záleží na složitosti střechy, náročnosti dopravy na stavbě a dalších faktorech. Cena je tedy vždy individální.

Cenová nabídka zdarma

Zvládneme také zhotovit celý okapový systém tak, aby vyhovoval, jak funkčností, tak i designově Vašemu domu. Obraťte se na nás, pokud se zrovna nacházíte v počátcích budování nového domova, ale i v případě, že potřebujete opravit stávající střešní krytinu z důvodu zatékání. Po konzultaci vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Realizované klempířské práce Brno a okolí

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.