Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Do otevřeného komína snadno naprší, v zimě do něj napadá sníh. Proti vnějším přírodním živlům bojuje komínová stříška dokonale. Stříška na komín výrazně prodlužuje životnost komína i o několik let. Výhodou je také ochrana před usazováním sazí a velmi dobře podporuje celkový tah komína.

Komínová stříška může být i estetická. Na výběr je dnes nepřeberné množství komínových stříšek, které se ideálně sladí s vaší střechou nebo designovým pojetím vašeho rodinného domu nebo staršího stavení. Kromě estetiky lze vybrat komínovou stříšku z nejrůznějších materiálů. K dispozici je také mnoho typů, ze kterých si vybere jistě každý.

Doporučená vzdálenost stříšky od komína

Dle doporučeného standardu by komínová stříška neměla být umístěna od komína na vzdálenost kratší než 30 centimetrů. Tím se zabrání možným útrapám a komín bude nadále plnit svou funkci. Se stříškou dokonce lépe, nežli otevřený.

Kontaktujte nás - stříšku vyrobíme a namontujeme

V případě zájmu o komínovou stříšku neváhejte kontaktovat naše klempířství. Společně vybereme to nejlepší řešení pro vás a následně komínovou stříšku i aplikujeme na váš komín.

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.