Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Pokud jste majitelem plechové střechy, jistě se dříve nebo později budete muset zabývat jejím nátěrem. Na plechové a hliníkové střechy se používají především protikorozní a ochranné nátěry. Někdy je důvod pouze estetický, jindy je ale třeba střechu chránit hlavně proti korozi.

Jak probíhá renovace plechové střešní krytiny

Konkrétní technologický postup pro nátěr plechové střechy vždy volíme podle vašich požadavků. Základ je ale vždy stejný. Střechu je třeba nejdříve očistit od povrchové koroze, odlupujících se částí původních nátěrů a taky prachu a různých nečistot. Pak je teprve možné aplikovat zvolený nátěr. Jen kvalitní barva vaši střechu skutečně ochrání před nepřízní počasí a prodlouží její životnost.

Dokážeme natřít veškeré klempířské a plechové prvky na vašem domě

Péči si ale vyžadují i další klempířské prvky na vašem domě. Proto se samozřejmostí provádíme i nátěry hromosvodů, antén, střešních prvků a okapů. Specializujeme se dokonce i na nátěry krovů střech.

Používáme pouze kvalitní speciální barvy

To vše provádíme pochopitelně jen a pouze kvalitními barvami hned v několika nátěrech. Právě to prodlužuje životnost všech těchto plechových součástí vaší střechy. Vy si vyberete barvu a odstín, jaký se vám líbí, a zbytek je na nás. Obratem vám zašleme kalkulaci na míru přímo vaší střechy. Samotný nátěr pak provádíme na důkladně očištěný povrch ručně, jelikož takový nátěr je nejkvalitnější a máte u něj jistotu, že se barva dostane všude tam, kde je potřeba. Obvykle volíme ekologické akrylátové barvy, které mají výborné antikorozní i krycí vlastnosti.

Kontaktujte nás

I váš dům si zaslouží nový kabát, tak nás neváhejte kontaktovat. Vyplňte, prosím, poptávkový formulář a my se vám brzy ozveme. Můžete nám i zavolat na tel. 603 221 814.

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.