Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Plánujete nové pokrytí střechy? Nebo stavíte dům a stále hledáte vhodného pokrývače? Hledáte někoho na pokrývačské práce?

Žádný problém. Zavolejte nám do našeho pokrývačství v Brně a svěřte nám vaše představy. Poskytneme vám naše služby již od projektu, přes cenovou nabídku, až ke konečné realizaci stavby. Provádíme veškeré pokrývačské práce rychle, čistě a profesionálně.

 

 Nabízíme vám pokrývačské práce:

Zvládneme pokládku všech druhů střešních krytin

Každá krytina má své určité vlastnosti, různé povrchové úpravy a samozřejmě barevné varianty. Zohledníme při výběru krytiny vaše priority, co se týče životnosti, finanční náročnosti a vzhledu.

K pokrývačským pracím patří i montáž střešních doplňků, aby střecha dlouho dobře sloužila. Instalujeme okapové systémy, těsnicí a pochůzné prvky, sněhové zábrany, hrotové systémy proti ptákům a další doplňky podle potřeby.

Montáž střešních oken

Pro pohodlné bydlení s dostatkem světla montujeme špičková střešní okna firmy Roto. Tato okna vynikají technickými i tepelnými parametry. Snadno se ovládají, jsou odolná vůči povětrnostním vlivům a nepotřebují složitou údržbu.

Montáž tepelné izolace

Proti přehřívání v létě a zamezení tepelným ztrátám v zimě provádíme tepelné izolace střech různými materiály. Izolační vata udrží teplo uvnitř domu, je nehořlavá, chrání před hlukem a zabraňuje kondenzaci vlhkosti. PUR pěna je výhodná nízkou hmotností, snadno se opracovává a je levnější, nechrání však před hlukem. Foukané izolace jsou vhodné do starších domů, je to výborná tepelná i hluková izolace, práce je hotová během několika hodin.

Opravy střech při zatékání

Poradíme a pomůžeme vám i při zatékání střechou. Podle zjištěných příčin zatékání, ať už je to špatná instalace střešní krytiny, mechanické poškození střechy nebo špatné navržení střešních vrstev, provedeme opravu v co nejkratším termínu, neboť tato závada se musí řešit včas.

Sledujeme nové trendy, učastníme se školení

V našem pokrývačství v Brně se zajímáme o nejnovější trendy. Na pravidelných školeních se řemeslníci dozvídají o novinkách v oboru. Můžeme vám tak zaručit, že veškeré práce provedou podle doporučení výrobců a dodrží stanovené technologické postupy.

Dejte nám svou důvěru. Můžete se spolehnout, že naši práci odvedeme ve vynikající kvalitě.

Realizované pokrývačské práce Brno a okolí

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.