Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Nebezpečnému sesuvu sněhu a ledu ze střechy domu lze zabránit jednoduchým a efektivním způsobem. Použitím sněhových zábran ochráníte nejen kolemjdoucí před možným úrazem, který nemusí končit jen zlomenými končetinami, ale také se nemusíte bát případných dalších výloh za neadekvátní zabezpečení objektu.

Protiskluzová opatření lze montovat na různé typy střech. Ať budete potřebovat trubkové sněhové zábrany nebo protisněhové mříže a háky, vždy se můžete spolehnout na maximální bezpečnost před případným sesuvem. Jen vhodně zvolená zábrana přispívá k odtávání sněhu a ledu přímo na střeše.

Jestliže se rozhodnete nainstalovat sněhové zábrany na plechovou střechu, případně sněhové zábrany na falcovanou krytinu, přenechejte tuto práci raději odborníkům. Jen správná instalace i návrh vhodného protisněhového systému dokáže vyřešit možné problémy se sněhem a ledem.

Montáž sněhových zábran v Brně a okolí

Zabýváme se kompletní dodávkou sněhových zábran v Brně a jeho okolí. Pro montáž sněhové zábrany na střechu nás proto neváhejte kontaktovat. Společně totiž najdeme to nejrozumnější a cenově nejdostupnější řešení pro vyřešení vašeho problému se sesuvem sněhu a ledu z vašich střech

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.