Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Zaměstnáváme také odborníky na tesařské práce. Ať už potřebujete pro svoji střechu pouze malou opravu, nebo celkovou rekonstrukci, zajistíme pro vás všechny potřebné kroky a vyladíme vaši střechu k dokonalosti. Troufneme si také na zcela novou střechu, a to již od základních výkresů. Můžeme vám nabídnout montáž střešních krovů, či jejich opravu. Dále zvládneme laťování střech a střešní podbití.

Další dřevěné výrobky, s jejichž zadáním se na nás můžete obrátit, jsou vikýře, markýzy, garážové přístřešky či schodiště. Zakázku zvládneme zpracovat již od prvotního projektu, po konečnou realizaci. Obraťte se na naše tesařství v Brně, naši tesaři vám zpracují dřevo na míru. Pracují s kvalitním, impregnovaným dřevem, které vám bude sloužit dlouhá léta. Troufneme si i na zahradní altánek, který bude pravou ozdobou vaší zahrady a poslouží vám i prakticky, na uschování nářadí a zahradního nábytku.

Nabízíme vám tesařské práce:

Ceník tesařských prací

Po konzultaci vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku. Celková cena tesařských prací záleží na složitosti střechy, náročnosti dopravy na stavbě a dalších faktorech. Cena je tedy vždy individální.

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.