Hledáte-li kvalitní střechu, která bude z výborného přírodního materiálu a výsledek její správně provedené pokládky by se dal přirovnat k řemeslnému mistrovskému dílu, mohla by se vám líbit naše střecha z přírodní břidlice. Odborně a bezchybně provedená pokládka břidlicové střechy dodá vašemu domu architektonicky i esteticky na hodnotě. Díky mnoha různým druhům a způsobům krytí, se skvěle hodí prakticky na jakoukoliv střechu každého domu.

Břidlice je čistě přírodní surovina. Pro výrobu se nepoužívají žádné chemické barvy ani přísady. Z toho jasně vyplývá, že je zároveň stoprocentně ekologická. Dobře zvolená kvalitní břidlice se vyznačuje dlouhou životností a také stálobarevností.

Pokládka břidlicové střechy

Aby však střecha z břidlice byla dokonalá, nestačí vybrat jen ten nejlepší materiál, ale také šikovné a zkušené ruce, které provedou její odbornou montáž – pokládku. Způsobů pokládky je totiž hned několik, které se ve finále liší pevností a voděodolností celého krytí střechy. Krytí samotné pak může být například moravské, šupinové nebo třeba vodorovné. Každý břidlicový kus musí být připevněn dostatečným množstvím hřebíků se speciální úpravou proti korozi. Zároveň je třeba dbát na správnou skladbu střešního pláště.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o břidlicovou střechu, kontaktujte nás. Rádi vám zpracujeme nabídku a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.