Přestože se střecha na domě staví až jako poslední, její úloha a správná funkce je nezastupitelná. Stačí jedna malá chyba při návrhu či realizaci a může dojít k narušení bezpečnosti celé stavby. Jsme tu a nabízíme své služby, abyste Vy nemuseli řešit podobné nepříjemnosti.

Naše firma se zabývá stavbou a rekonstrukcí střech v Brně a blízkém okolí. Mezi naše služby patří i návrh střechy na klíč. Nejste-li spokojeni s prací stavební firmy, nebo pokud jste svůj dům stavěli svépomocí, ale na střechu si netroufnete, obraťte se na nás. Navrhneme střechu podle Vašich představ a potřeb. Díky mnohaletým zkušenostem vidíme potenciální zádrhely a můžete Vám poradit, jak co nejlépe Vaši stavbu zrealizovat. Seznámíme Vás s výhodami a nevýhodami jednotlivých materiálů a pomůžeme vybrat ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Návrhem střechy ale nekončíme. Zaměstnáváme zkušené tesaře, pokrývače a klempíře, kteří jsou schopni stavbu střechy i přilehlých prvků zrealizovat rychle, precizně a k Vaší plné spokojenosti. Zakládáme si na kvalitně provedené práci. Nikdo nechce, aby mu kvůli nerovnosti v oplechování komínu zatékalo až do přízemí.

Přenechte návrh střechy na klíč a její realizaci v Brně a okolí naší firmě. Budete spokojeni.

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.