Zavolejte nám +420 603 221 814 nebo napište klempirdambor@seznam.cz

Přestože se střecha na domě staví až jako poslední, její úloha a správná funkce je nezastupitelná. Stačí jedna malá chyba při návrhu či realizaci a může dojít k narušení bezpečnosti celé stavby. Střecha je totiž nejdůležitější součástí stavby, kterou chrání před klimatickými podmínkami. Její špatné provedení může vyústit v nemalé problémy. A proto jsme tu my - dodavatel střechy pro Brno a okolí. Nabízíme své služby, abyste vy nemuseli řešit podobné nepříjemnosti.

Naše firma se zabývá stavbou a rekonstrukcí střech v Brně a blízkém okolí. Mezi naše služby patří i návrh střechy na klíč. Nejste-li spokojeni s prací stavební firmy, nebo pokud jste svůj dům stavěli svépomocí, ale na střechu si netroufnete, obraťte se na nás. Navrhneme střechu podle Vašich představ a potřeb. Díky mnohaletým zkušenostem vidíme potenciální zádrhely a můžeme Vám poradit, jak co nejlépe Vaši stavbu zrealizovat. Seznámíme Vás s výhodami a nevýhodami jednotlivých materiálů a pomůžeme vybrat ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat.

Realizace střechy na klíč

Realizace střechy na klíč má totiž mnoho nesporných výhod. Investora, potažmo stavebníka zbaví veškerých starostí. Dokončené dílo je mu předáno jako celek a v případě jakýchkoliv závad a nutnosti reklamace jedná pouze s jedním dodavatelem. S výjimkou počátečních konzultací v rámci plánování, tvorby projektu a smluvních podmínek se provedení rekonstrukce nebo vyhotovení nové střechy na klíč vůbec neúčastní. Veškerá zodpovědnost spadá na zhotovitele. Navíc se vyhnete komplikované organizaci navazujících prací při domlouvaní jednotlivých řemeslníků, kteří jsou při realizaci střechy potřeba. V případě vyhotovení na klíč se o vše postará firma a její odborní pracovníci. Při rekonstrukci stávající střechy naše práce začíná již stržením té původní. U nových střech se nejdříve konstruuje krov.

Návrhem střechy ale nekončíme. Zaměstnáváme zkušené tesařepokrývače a klempíře, kteří jsou schopni stavbu střechy i přilehlých prvků zrealizovat rychle, precizně a k Vaší plné spokojenosti. Zakládáme si na kvalitně provedené práci. Nikdo nechce, aby mu kvůli nerovnosti v oplechování komínu zatékalo až do přízemí.

Kontaktujte nás

Přenechte návrh střechy na klíč a její realizaci v Brně a okolí naší firmě. Budete spokojeni.

Realizované střechy na klíč Brno a okolí

Kontaktujte nás

Máte problém se střechou? Kontaktujte nás! Konzultace zdarma.